27
maj

Zadbamy o Twoje potrzeby! – kompleksowość usług w ESSI

Na rynku nie brakuje firm trudniących się niszczeniem dokumentów, grunt to wybrać taką, która spełni wszystkie Twoje wymagania, a do tego będzie charakteryzować się profesjonalnością oraz zadba o bezpieczeństwo powierzonych danych. W ESSI przykładamy wszelkich starań, aby zawsze stanąć na wysokości zadania oraz postępować zgodnie z wypracowanymi przez lata procedurami, które są gwarantem jakości świadczonych przez nas usług. W trosce o zadowolenie i wygodę naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę niszczenia każdego rodzaju dokumentacji, która pozwoli Ci załatwić wszelkie sprawy związane z dokumentacją przeznaczoną do utylizacji od ręki – w jednym miejscu, jednym telefonem, bez zbędnego oczekiwania.

Masowe niszczenie dokumentów

Masz do opróżnienia całe archiwum lub biuro i zastanawiasz się jaka firma temu podoła? Dobrze się składa, bo nie musisz już szukać dalej! Możesz przywieźć nam wszystkie dokumenty, które potrzebujesz zniszczyć albo zdać się na nas! W ESSI zrobimy wszystko za Ciebie. Przyjedziemy i odbierzemy całość dokumentacji przeznaczonej do zniszczenia. Nie musisz w żaden sposób jej przygotowywać. Wystarczy, że wskażesz nam, co mamy zabrać, a nasi pracownicy zrobią resztę. Wiemy, że dla naszych klientów przede wszystkim liczy się oszczędność czasu, więc odbieramy wszystko w takiej formie, jaką zastajemy: segregatory, teczki, skoroszyty, pudła z dokumentami bez względu na rodzaj nośnika – dla nas nie ma różnicy, czy będą to papiery, dyski twarde, płyty, czy inne nośniki danych.

Mobilne niszczenie dokumentów

Wiemy, że dla naszych klientów liczy się wygoda, dlatego zajmujemy się mobilnym niszczeniem dokumentów. Zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem zjawiamy się w umówionym miejscu i dogodnym dla Ciebie czasie, i odbieramy całą dokumentację przeznaczoną do zniszczenia. W ekspresowym tempie oczyścimy Twoje biuro ze zbędnych stosów papierów i starego sprzętu, przewożąc wszystko monitorowanymi pojazdami do naszej niszczarni, gdzie z dbałością o obowiązujące standardy dokonamy utylizacji dokumentów. Sam będziesz mógł dostosować częstotliwość niszczenia dokumentacji do swoich potrzeb. Może to być pojedyncza akcja bądź cykliczne świadczenie usług, według ustalonego harmonogramu lub w dowolnym – wskazanym przez Ciebie – momencie.

Niszczenie dysków twardych i innych nośników informacji

Rosnące zapotrzebowanie na firmy outsourcingowe zajmujące się profesjonalnym niszczeniem dokumentacji znacznie wzrosło w ostatnim dziesięcioleciu, głównie z uwagi na stale rosnącą ilość wytwarzanej dokumentacji w prywatnych i państwowych sektorach. Popyt doprowadził do wykwitu wielu firm w tej branży, jednakże o niewielu można mówić jako o profesjonalistach, gdyż większość z nich z powodu braków sprzętowych niszczy tylko i wyłącznie dokumentację papierową. W ESSI działamy w odmienny sposób – gwarantujemy naszym klientom możliwość niszczenia danych niezależnie od rodzaju nośnika, przy jednoczesnym zachowaniu procedur bezpieczeństwa oraz zgodnie z obowiązującymi normami. Z nami zniszczysz wszystkie nośniki, na jakich zapisane są Twoje dokumenty!

Bezpieczne szafki na dokumenty

Jeśli w Twojej firmie wytwarza się ogromne ilości dokumentacji bieżącej, a nie posiadasz niezbędnego sprzętu do jej niszczenia bądź nie chcesz, aby Twoi pracownicy tracili swój czas, a tym samym Twoje pieniądze na niszczenie niepotrzebnych papierów, to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy usługę bezpiecznych szafek na dokumenty. Wystarczy, że wynajmiesz kilka z nich i poustawiasz je w strategicznych punktach swojego biura, a będziesz mieć pewność, że dokumenty nie trafią do kosza oraz w dogodnym dla Ciebie momencie lub po upływie wyznaczonego czasu zostaną bezpowrotnie i bezpiecznie zniszczone.

Niszczarki dla Twojej firmy

Zastanawiasz się nad wyposażeniem swojego przedsiębiorstwa w biurowe niszczarki, działające zgodnie z obowiązującymi normami niszczenia? Świetnie się składa! Skontaktuj się z nami, powiedz czego potrzebujesz, a my przedstawimy Ci szeroką ofertę niszczarek, które możesz zakupić w naszym sklepie, w dogodnych cenach. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży niszczenia dokumentacji pomożemy Ci wybrać właściwy, niezawodny sprzęt dla Twojego biura.