Zmiana siedziby firmy

  • Home
  • /
  • Zmiana siedziby firmy

Przeprowadzka to wyzwanie dla każdej firmy!

  • Z nami skutecznie pozbędziesz się nagromadzonych przez lata działalności dokumentów.
  • Odbierzemy od Ciebie niepotrzebne dokumenty, segregatory z dokumentami, kalendarze, nośniki danych i wiele innych.
  • Skorzystaj ze specjalistycznych usług związanych z profesjonalnym niszczeniem dokumentów.
Utylizacja dokumentów
Niszczenie archiwów Warszawa
Bezpieczne przechowywanie dokumentów Warszawa

Nowe biuro bez niepotrzebnych dokumentów

Wraz z rozwojem firmy planujesz przenieść siedzibę do nowego biura – to stwarza szanse rozwoju oraz otwiera dodatkowe pola współpracy. Przeprowadzka jest doskonałym momentem na likwidację niepotrzebnych, zdezaktualizowanych dokumentów – zarówno papierowych, jak i elektronicznych.

Pomyśl, ile miejsca zaoszczędzisz w nowym miejscu – bez stosu niepotrzebnych papierów, nieaktualnych segregatorów, przedawnionych materiałów, płyt CD i DVD, starych kaset oraz innych elektronicznych i magnetycznych dysków pamięci. Po co przenosić dokumenty, które już nie będą Ci potrzebne? Przekaż je profesjonalnej firmie do zniszczenia – zyskasz porządek, czas, przestrzeń!

Zadzwoń lub napisz!

Pozbądź się z nami niepotrzebnych, starych dokumentów, nośników danych.

Eliminacja niepotrzebnej dokumentacji

Profesjonalne i skuteczne niszczenie dokumentów to nasza domena!

Porządek i przestrzeń – to nie jedyne korzyści z eliminacji niepotrzebnej dokumentacji.

Co zyskujesz zlecając niszczenie dokumentów naszej firmie?

1. Bezpieczeństwo

Wszystkie elementy procesu niszczenia dokumentów nakierowane są u nas na Twoje bezpieczeństwo. Chronimy dokumentację przed dostępem osób niepowołanych od momentu transportu materiałów do niszczarni, przez proces niszczenia oraz przekazanie kompletu materiałów potwierdzających wykonanie zlecenia.

Dokumenty – zarówno te w formie papierowej, jak i elektronicznej – przewozimy do niszczarni w bezpiecznych, zaplombowanych kontenerach. Samochód podczas transportu jest stale monitorowany, zatem nie ma niebezpieczeństwa, że przekazane nam do zniszczenia dokumenty dostaną się w niepowołane ręce.

W niszczarni proces utylizacji materiałów realizowany jest na certyfikowanych urządzeniach gwarantujących brak możliwości odczytu danych ze zniszczonych dokumentów. Elektroniczne nośniki danych – karty pamięci, dyski twarde i inne niszczone są w sposób mechaniczny w specjalnych niszczarkach. Co więcej, proces niszczenia dokumentów jest nagrywany i stanowi część dokumentacji przekazywanej zleceniodawcy.
Nasi pracownicy przechodzą przez system szkoleń zawodowych, a wprowadzone procedury zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, w tym ochronę danych zgodną z RODO.

Niszczarnia dokumentów

Pamiętaj, że ...

... niszcząc dokumenty w sposób nieprofesjonalny narażasz swoją firmę na wyciek danych osobowych oraz dotkliwe kary, także finansowe.

Niszczenie nośników danych

2. Czas

Mówi się, że czas to pieniądz. Z nami proces eliminacji zdezaktualizowanej dokumentacji jest szybki i bezproblemowy. Jesteśmy elastyczni w zakresie terminu odbioru materiałów ze wskazanego przez zleceniodawcę miejsca. Co więcej, możesz przekazać nam dokumentację w formie podzielonej na poszczególne rodzaje materiału lub zmieszanej (np. całe segregatory z elementami foliowymi typu koszulki itp.). W ten sposób sam decydujesz, czy zależy Ci na czasie (segregacja materiałów angażuje Twoich pracowników) czy na obniżeniu kosztów zniszczenia (dokumenty posegregowane na rodzaj materiału są w niszczeniu tańsze).

3. Ekologia

Dbamy o środowisko naturalne. Wszystkie rodzaje materiałów podlegają osobnemu procesowi zniszczenia. W efekcie można je poddać recyklingowi i nadać im nowe życie.

Przenosisz biuro? Zmieniasz siedzibę firmy? Skontaktuj się z nami! Dzięki profesjonalnemu zniszczeniu niepotrzebnej i nieaktualnej dokumentacji ograniczysz czas i koszty przeprowadzki! A wszystko bezpiecznie, szybko i zgodnie z RODO!

Call Now Button