Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/niszczenied/niszczeniedokumentow.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/niszczenied/niszczeniedokumentow.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/niszczenied/niszczeniedokumentow.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Niszczarki do dokumentów - NiszczenieDokumentow.eu | Warszawa

Niszczarki

Jeśli chcesz samodzielnie na bieżąco utylizować niepotrzebne materiały lub jeśli nie dysponujesz odpowiednimi pojemnikami dostosowanymi do przechowywania dokumentacji przeznaczonej do zniszczenia, możesz zdecydować się na zakup niszczarki do dokumentów. To ekonomiczne i skuteczne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Nasza firma prowadzi sprzedaż detaliczną wysokiej jakości niszczarek, które z powodzeniem znajdą zastosowanie przy niszczeniu zarówno dokumentacji papierowej, jak i płyt CD/DVD czy kart kredytowych. Urządzenia przez nas rekomendowane pozwolą Ci na dostosowanie się do obowiązujących przepisów dotyczących bezpiecznego niszczenia dokumentów oraz norm RODO.

Jaką niszczarkę wybrać?

W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt wysokiej klasy niszczarek dopasowanych do różnych potrzeb. Zanim zdecydujesz się na konkretny zakup, przemyśl, do czego chcesz jej używać i co jest dla Ciebie ważne. Odpowiedz na poniższe pytania:

Jakiego rodzaju materiały chcesz utylizować?

Standardowo mechaniczne niszczarki przeznaczone są do utylizacji dokumentów, jednak znaczna część urządzeń posiada również opcję niszczenia płyt CD i DVD oraz kart kredytowych.

Ile kartek jednorazowo chcesz niszczyć?

Niszczarki potrafią zniszczyć od kilku do kilkudziesięciu stron na raz. Jeśli potrzebujesz urządzenia o większej mocy przerobowej, możesz zdecydować się na takie z podajnikiem automatycznym – wówczas możesz do niego załadować nawet kilkaset stron, a niszczarka samoczynnie poradzi sobie z taką ilością materiału.

Niszczarki

Ile litrów ścinków ma zmieścić pojemnik niszczarki?

Urządzenia, które mamy w ofercie, posiadają pojemniki mieszczące od kilku do kilkudziesięciu litrów odpadów. Zależnie od potrzeb i wolnego miejsca w przestrzeni biurowej możesz zdecydować się na mniejszy bądź większy kosz.

Co będą zawierać materiały przeznaczone do zniszczenia?

Podczas niszczenia każdego rodzaju informacji zawartych w dokumentach należy dostosować się do obowiązującej normy DIN 66399*, która określa wymagania stawiane maszynom oraz procesom niszczenia dokumentacji.

*Według tej regulacji wyróżnia się siedem poziomów bezpieczeństwa:

⇒P-1 dla materiałów niskiego ryzyka zawierających dane wewnętrzne, ⇒P-2 dla dokumentów i korespondencji wewnętrznej firmy, ⇒P-3 dla dokumentów zawierających poufne i wrażliwe dane, np. dane osobowe (minimum taka klasa tajności jest wymagana przez RODO!), ⇒P-4 dla dokumentów zawierających szczególnie poufne i wrażliwe dane, ⇒P-5 dla dokumentów zawierających tajne informacje, ⇒P-6 dla dokumentów zawierających tajne informacje i wymagających zastosowania wysokich środków bezpieczeństwa, ⇒P-7 dla dokumentów zawierających ściśle tajne informacje.

Ponadto warto również zastanowić się, czy potrzebujesz, aby Twoja niszczarka miała inne właściwości. Mogą to być np. wysoka wydajność, energooszczędność, cicha praca urządzenia, funkcja cofania itd. Opcji jest naprawdę sporo, dlatego przed dokonaniem ostatecznego wyboru zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie doradzimy Ci przy wyborze odpowiedniego sprzętu!

Nasze niszczarki znajdziesz tutaj

Call Now Button