Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/niszczenied/niszczeniedokumentow.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/niszczenied/niszczeniedokumentow.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/niszczenied/niszczeniedokumentow.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Niszczenie Dokumentów w Poznaniu - utylizacja sprzętu elektronicznego | Warszawa

Niszczenie Dokumentów w Poznaniu

 • Home
 • /
 • Niszczenie Dokumentów w Poznaniu

Twoja firma w Poznaniu szuka sposobu na bezpieczne niszczenie dokumentów? Skorzystaj z naszej oferty!

Teraz profesjonalna utylizacja dokumentów i nośników danych dostępna jest także w Poznaniu!

Godziny otwarcia:
Biuro: 8:00 – 16:00
Niszczarnia: 7:00 – 15:00

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z profesjonalnych usług niszczenia dokumentów w Poznaniu, gdy:

Zdezaktualizowana dokumentacja papierowa zalega w biurze,

Zmieniasz siedzibę firmy w Poznaniu

Masz stare nośniki danych (elektroniczne i optyczne),

Robisz porządek w archiwum.

W ramach oferty ESSI mamy dla Twojej firmy szereg usług, dzięki którym bezpiecznie, zgodnie z prawem i chroniąc dane osobowe pozbędziesz się niepotrzebnych papierów, segregatorów, zdezaktualizowanych umów, niepotrzebnych nośników danych każdego rodzaju. Nasze działania skupiają się na realizacji utylizacji wszelkich dokumentów zgodnie z RODO.

W ramach naszej oferty możesz skorzystać z:

 • Niszczenia dokumentów papierowych
 • Niszczenia  nośników danych
 • Mobilnego niszczenia dokumentów
 • Wynajmu lub zakupu pojemników na dokumenty do utylizacji
niszczenie dokumentów poznań
szafki do niszczenia dokumentow poznan

Oferujemy również bogaty asortyment certyfikowanych niszczarek do papieru, dzięki którym samodzielnie wykonasz w firmie skuteczną utylizację dokumentów papierowych w sposób uniemożliwiający odczytanie zawartych na papierze informacji. Posiadamy również bogaty asortyment zamykanych szafek na dokumenty do zniszczenia oraz kontenerów na zdezaktualizowaną dokumentację. Nasza firma od lat specjalizuje się w bezpiecznej i trwałej utylizacji dokumentów.

Zespół procedur zgodny z zasadami ochrony danych osobowych pozwala nam zaoferować usługi, dzięki którym nasi kontrahenci mogą być spokojni o to, że żadne dane firmowe ani osobowe nie dostaną się do rąk osób niepowołanych.

Niszczenie dokumentów – jak my to robimy?

Zespół przeszkolonych pracowników dbających o właściwą ochronę przekazanych materiałów przeprowadza kompleksową procedurę polegającą na:

 1. przejęciu dokumentów od klienta,
 2. przewiezieniu ich w zaplombowanych kontenerach do niszczarni bezpiecznym samochodem z lokalizacją gps,
 3. zniszczeniu materiałów w profesjonalnych, certyfikowanych niszczarkach
 4. przekazaniu kompletnej dokumentacji z procesu niszczenia zawierającej umowę na usługę, protokoły zdawczo-odbiorcze, film z procesu niszczenia, certyfikat zniszczenia.
odbiór i transport dokumentów w poznaniu
profesjonalne niszczenie dokumentów w poznaniu

Jesteśmy otwarci na potrzeby Twojej firmy, więc jesteśmy także elastyczni co do zakresu zlecenia. Możesz korzystać z naszych usług na zasadzie abonamentu lub doraźnie – zgodnie z pojawiającymi się potrzebami. Jeśli potrzebujesz 100% pewności możesz także towarzyszyć nam w całym procesie realizacji zniszczenia – także być świadkiem utylizacji dokumentacji w naszej niszczarni.

Poznaj korzyści z korzystania z naszych usług niszczenia dokumentów w Poznaniu

Oszczędzasz pieniądze

Oszczędzasz pieniądze – nie musisz inwestować w niszczarki, ich serwisowanie, worki na ścinki, delegować pracowników do niszczenia.

Oszczędzasz czas

Oszczędzasz czas – całą procedurę niszczenia bierzemy na siebie, a Ty możesz zająć się realizacją swojego biznesu.

Gwarancja bezpieczeństwa

Gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa – zastosowanie nowoczesnych, certyfikowanych maszyn sprawia, że dane z dokumentów papierowych i nośników są niemożliwe do odczytania.

Odpowiedzialność społeczna

Zapewniasz sobie status firmy/ instytucji/ organizacji godnej zaufania i odpowiedzialnej społecznie zarówno wśród swoich klientów, kontrahentów i współpracowników, jak i pracowników.

Ochrona danych

Unikasz odpowiedzialności za nieodpowiednią ochronę danych osobowych, a tu kary mogą być uciążliwe pod względem administracyjnym, jak i finansowym.

Ochrona środowiska

Dbasz o ochronę środowiska – oddając nam zdezaktualizowaną dokumentację do zniszczenia masz gwarancję, że zostanie ona poddana recyklingowi.

Zapraszamy do kontaktu

Naszą ofertę kierujemy obecnie także do poznańskich firm i instytucji. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwo oraz zniszczenie dokumentów zarówno papierowych, jak i elektronicznych w sposób zapewniający brak możliwości odzyskania z nich wszelkich danych. Zachęcamy do kontaktu – zadzwoń, napisz maila lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego – odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą działalnością i przedstawimy korzystną ofertę

Call Now Button