O nas

ESSI to...

… polska firma profesjonalnie niszcząca dokumenty i nośniki danych, w tym dyski twarde. Funkcjonujemy na rynku od 1998 roku. Działamy na terenie całej Polski. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, mamy także drugą placówkę w Poznaniu. Przez dwadzieścia lat wypracowaliśmy efektywne metody utylizacji niepotrzebnych materiałów. Najważniejsze są dla nas bezpieczeństwo i skuteczność naszej pracy. Na nasz zespół składają się doświadczeni i wykwalifikowani pod kątem bezpieczeństwa, ochrony i niszczenia danych pracownicy. Zapewniają oni naszym Klientom profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu oraz kreatywnemu podejściu obecnie współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami oraz osobami fizycznymi, które na pierwszym miejscu stawiają najwyższą jakość usług.

To, co nas wyróżnia spośród pozostałych firm zajmujących się profesjonalnym niszczeniem dokumentów, to przede wszystkim dbałość o najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz troska o dobro Klienta. Z przyjemnością odpowiadamy na wszelkie pytania i rozwiewamy wątpliwości, nie boimy się wyzwań i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Dlatego też jeśli poszukujesz profesjonalistów w tej branży, dobrze trafiłeś!

Co oferujemy?

Niszczenie dokumentów i nośników danych

Przede wszystkim profesjonalne niszczenie dokumentów oraz nośników danych. Niszczymy wszelkiego rodzaju dokumentację, od klasycznej – papierowej – po różnorakie nośniki informacji (optyczne, magnetyczne, elektroniczne).

Pojemniki na dokumenty oraz mobilne niszczenie danych

Ponadto dla firm cyklicznie produkujących duże ilości dokumentacji proponujemy dzierżawę bezpiecznych szafek na dokumentację bieżącą oraz usługę mobilnego niszczenia danych.

Niszczarki do papieru

Specjalizujemy się również w sprzedaży mechanicznych niszczarek dokumentów zgodnych z aktualnymi wymogami prawa, RODO i zasadami bezpieczeństwa.
Przy zakupie niszczarki doradzamy, jaki model będzie odpowiedni dla Twojego biura.

Jak działamy?

Zgodnie ze wszelkimi obowiązującymi normami prawnymi oraz regulacjami RODO. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczne niszczenie dokumentów i nośników danych wymaga wdrożenia odpowiednich procedur. W ESSI wiemy, jak to robić! Z tego względu posiadamy specjalnie przystosowane pojemniki na dokumenty, plombowane kontenery, flotę samochodów nadzorowaną przez system GPS, monitorowaną i chronioną niszczarnię oraz ubezpieczenie OC. Możemy Cię zatem zapewnić, że Twoje dokumenty zostaną zniszczone bezpiecznie, skutecznie oraz profesjonalnie.
Żeby zamówić nasze usługi, wystarczy do nas zadzwonić albo wysłać e-mail, a my wyjaśnimy Ci, jak będzie przebiegać cała procedura i umówimy się z Tobą po odbiór akt. Pamiętaj, że po dokumenty czy nośniki danych przyjedziemy w dogodnym dla Ciebie terminie. Jeśli tylko chcesz, Twój przedstawiciel może nam towarzyszyć podczas całego procesu niszczenia – będziesz miał pewność, że wszystkie działania, jakich się podejmujemy, przeprowadzane są z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Ponadto po dokonaniu utylizacji dostaniesz komplet dokumentacji potwierdzającej prawidłowość procesu (w tym m.in. certyfikat niszczenia i płytę CD/DVD z kopią nagrania z niszczarni). Jak widzisz, nie mamy nic do ukrycia. Nasze procedury niszczenia dokumentów są całkowicie transparentne, niezależnie od zamówionej oferty.

Niszczarnia Warszawa
Call Now Button