25
cze

Dlaczego warto postawić na ESSI?

Od przeszło dwudziestu lat obserwujemy, jak zmienia się na nasza branża. Zauważalne są nie tylko sposoby w świadczeniu usług i sprzęt, z jakiego się korzysta, ale także znacznie większa konkurencja, niż kiedy zaczynaliśmy. W ostatnim czasie przybyło sporo firm, które podobnie jak my zajmują się profesjonalną utylizacją dokumentów. Co w takim razie wyróżnia nas na tle innych przedsiębiorstw? Dlaczego warto postawić na ESSI i niszczyć dokumenty i nośniki danych razem z nami?

Doświadczenie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że naszą najmocniejszą stroną jest doświadczenie. Od lat niszczymy dokumenty i nośniki danych, dzięki czemu wypracowaliśmy wysokie standardy działania. To coś, czego często brakuje naszej konkurencji, a tam, gdzie brak wyszlifowanych mechanizmów działania, pojawiają się błędy i zaniedbania. W naszej pracy przywiązujemy wagę do każdego detalu, bo najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo powierzanych nam informacji. W trosce o poufne lub tajne dane każdorazowo plombujemy pojemniki, w których przewożona jest dokumentacja, nasze pojazdy są monitorowane, a miejsce, w którym utylizujemy dokumenty, zamknięte dla osób postronnych i strzeżone. Co najważniejsze, posiadamy sprawdzony i wykwalifikowany personel, który daje nam przewagę nad konkurentami, bo doskonale wie, jak wykonywać swoją pracę.

Skuteczność

Każdy dokument, który do nas trafi, zostanie skutecznie zniszczony, niezależnie od materiału, na jakim został zapisany. Co więcej dokumenty niszczymy w sposób trwały. W praktyce oznacza to, że oprócz dokumentacji zapisanej na papierze utylizujemy także tę zapisaną na innych różnorakich nośnikach danych – niszczymy nie tylko dokumenty papierowe, ale także pamięci USB, dyski przenośne, dyski twarde, płyty, dyskietki, karty magnetyczne itd. Nie wszystkie z nowopowstałych firm z naszej branży podejmują się tego działania ze względu na wymagany sprzęt, służący choćby do utylizacji dysków twardych (nasze urządzenia pozwalają nam na bezpieczne niszczenie dysków twardych w całości – wielokrotnie tną je na małe kawałeczki i prasują). Z nami zniszczysz wszystkie rodzaje nośników danych za jednym zamachem.

Szeroki wachlarz usług

Długi staż w branży ma także inną zaletę – pozwolił nam na wnikliwą obserwację zapotrzebowania na świadczenie usług utylizacji dokumentów. Wyposażeni w umiejętności i wysokie standardy opracowaliśmy skuteczne i bezpieczne usługi, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Nie boimy się wyzwań, z chęcią podejmujemy się masowego niszczenia dokumentów, przywracając Twoje biuro czy archiwum do stanu normalności. W razie zapotrzebowania jesteśmy otwarci także na stałą współpracę, dostosowując grafik odbioru do oczekiwań każdego Klienta. W tym wymiarze stosujemy cykliczne odbiory, a dla firm przetwarzających dużą ilość dokumentów wprowadziliśmy system bezpiecznych szafek. Polega on na z góry ustalonych, częstych odbiorach dokumentów wymagających zniszczenia z zamykanych i plombowanych szafek, w których pracownicy firm gromadzą wyłącznie dokumenty przeznaczone do zniszczenia. To łatwe i przyjemne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas i niewymagające niszczarek biurowych

Pomimo szerokiego wyboru usług, jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, a do każdej sprawy staramy się podchodzić w indywidualny sposób, dlatego przedstaw nam swoje oczekiwania, a my dopasujemy do Ciebie naszą ofertę.

 

Ekologiczne podejście

Wybierając naszą firmę, stawiasz także na ekologiczne rozwiązania. Stosowana przez nas metoda mechanicznego niszczenia dokumentów jest nie tylko najbardziej ekologicznym rozwiązaniem,spośród możliwych sposób niszczenia dokumentacji, ale także przetworzony w ten sposób papier można poddać recyklingowi. W ten sposób Twoje stare dokumenty mogą zostać ponownie użyte i zaoszczędzić życie drzewom, potrzebnym do produkcji papieru. Niszcz dokumenty razem z nami i tym samym postaw na ekologiczne i skuteczne rozwiązania!