Nasze usługi

Nasze usługi


Świadczymy kompleksowe usługi niszczenia i zabezpieczania dokumentów, bez względu na ich lokalizację czy rodzaj nośnika. Niszczymy wszelkiego rodzaju dokumentację papierową i jej podobną (archiwa, kartoteki, faktury, raporty, folie, klisze, rysunki itp.) a także magnetyczne i optyczne nośniki danych takie jak płyty CD/DVD, dyskietki, dyski twarde, mikrofilmy czy karty kredytowe.

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów chronimy ich informacje i gwarantujemy wykonanie usługi z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa na wszystkich jej etapach.

Wszystkie oferowane przez nas usługi to nie dodatkowe opcje lecz STANDARD zapewniający najwyższy stopień bezpieczeństwa. Korzystając z naszych usług w prosty i komfortowy sposób dbają Państwo o zachowanie poufności ważnej dokumentacji służbowej powstającej w Państwa firmie.

Niezależnie od tego, czy chodzi o bank, urząd, kancelarię adwokacką, szpital, zakład ubezpieczeń, czy też siedzibę międzynarodowej korporacji - ESSI przejmie wszelkie obowiązki związane z niszczeniem danych.

CHROŃ SWOJE TAJEMNICE, SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

Niszczenie dokumentów

Niszczenie dokumentów


Cały proces odbywa się w następujący sposób:


Odbiór dokumentów do niszczenia.

W dogodnym dla Państwa terminie nasi wykwalifikowani pracownicy, firmowym transportem i w bezpiecznych kontenerach o pojemności 240l, mieszczących nawet 270 kg, odbierają dokumenty przeznaczone do zniszczenia. Kontenery zamykane są jednorazowymi plombami posiadającymi indywidualny numer. Powyższy proces odbywa się w obecności Państwa pracownika. Zabezpieczone dokumenty transportowane są do monitorowanej niszczarni. W trosce o bezpieczeństwo transportu korzystamy z systemu monitorującego pojazdy w czasie rzeczywistym.

Niszczarnia

Całość, pod okiem kamer, niszczona jest na kombinacjach niszcząco-prasujących HSM SP5088 lub HSM SP4040V. Umożliwiamy nadzorowanie całego procesu przez pracownika Państwa instytucji (od załadunku po niszczenie dokumentacji).

Proces niszczenia

Niszczymy w następujących klasach zgodnie z nową normą DIN 66399:
P-3 dla dokumentów np. papierowych,
O-2 dla optycznych nośników danych,
T-3 dla magnetycznych nośników danych,
E-2 dla elektronicznych nośników danych,
H-5 dla dysków twardych z magnetycznymi nośnikami danych.

Potwierdzeniem są parametry techniczne urządzeń na których niszczymy a niszczymy na kombinacjach niszcząco-prasujących HSM SP 5088 ze średnią wydajnością 650 kg/h oraz SP 4040 V ze średnią wydajnością 300 kg/h. Proces niszczenia jest rejestrowany za pośrednictwem kamer i zapisywany na płycie CD/DVD.

NA KAŻDYM ETAPIE NISZCZENIA SPORZĄDZAMY WŁAŚCIWĄ DOKUMENTACJĘ
1. Zlecenie niszczenia dokumentów z deklaracją sposobu wykonania usługi.
2. Protokół przekazania materiałów do niszczenia.
3. Certyfikat niszczenia – potwierdzenie zgodności realizacji ze złożonymi deklaracjami.
4. Płyta CD/DVD z kopią nagrania procesu niszczenia.

Cała procedura przeprowadzana jest z zachowaniem niezbędnych zasad poufności i bezpieczeństwa. Jednorazowe plomby, monitorowany transport, rejestrowany obraz procesu niszczenia, ubezpieczenie OC działalności, urządzenia niszczące renomowanych producentów czynią naszą usługę bezpieczną a zarazem transparentną.
Każdy etap procesu jest weryfikowalny, a powierzone dane są trwale niszczone.

Wszystkie oferowane przez nas usługi to nie dodatkowe opcje lecz STANDARD zapewniający najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Szafki na dokumenty

Szafki na dokumenty


GALERIA ZDJĘĆ
WYBIERZ SZAFKĘ


Na podstawie umowy udostępniamy estetyczne szafki, w których mogą Państwo gromadzić dokumenty przeznaczone do zniszczenia. Szafki wykonane są z płyty wiórowej laminowanej, standardowo w szarym kolorze a opcjonalnie w kolorze pasującym do wystroju Państwa biura. Drzwiczki wyposażone są w zamek, a w razie konieczności w otwór umożliwiający założenie plomby. Całość wygląda elegancko i jest funkcjonalna. Na szafce można ustawić np. drukarkę lub fax, a w razie potrzeby łatwo przemieszczać dzięki zainstalowanym kółkom.

Zawartość szafki opróżniana jest cyklicznie minimum raz w miesiącu.

Pozostała część procesu przebiega podobnie jak w propozycji niszczenie dokumentów.

Wymiary szafki: szer. 50 cm x gł. 50 cm x wys.110cm (pojemność 240l)

WYBIERZ SZAFKĘ

WYBIERZ SZAFKĘ


NISZCZARKI

NISZCZARKI


gdy chcesz niszczyć samodzielnie, nie masz gdzie archiwizować dokumentów oraz potrzeby ich przechowywania

NISZCZARKI
FAQ

FAQ


Prawdą jest, że jeśli coś możemy zobaczyć to jest bardziej wiarygodne. Dlatego proces niszczenia rejestrujemy za pośrednictwem kamer i zapisujemy na płycie CD/DVD, którą otrzymują Państwo jako dowód wykonania usługi. Dzięki nagraniu mogżna skontrolować czy zgadza się ilość przekazanych kontenerów, oraz czy nie zostały naruszone plomby.
Dodatkowo, chętnych zapraszamy do nadzoru procesu niszczenia osobiście.

Niszczymy na kombinacjach niszcząco-prasujących renomowanej firmy HSM modelu SP 5088 z wydajnością 650 kg/h oraz modelu SP 4040 V z wydajnością 300 kg/h. Zgodnie z nową normą DIN 66399 opracowaną przez niemiecki Komitet Normalizacyjny ds. Technik Informacyjnych i ich Zastosowań, przy współudziale HSM nasze urządzenia niszczące spełniają wytyczne następujących klas ochrony:

P-3 dla informacji w oryginalnym rozmiarze – np. dokumenty papierowe
O-2 dla optycznych nośników danych – np. CD, DVD, BR
T-3 dla magnetycznych nośników danych – np. FDD
E-2 dla elektronicznych nośników danych
H-5 dla dysków twardych z magnetycznymi nośnikami danych.

Procesu nie da się odwrócić a odpad powstały w procesie niszczenia zostaje skierowany do powtórnego przetworzenia.

W trosce o środowisko naturalne, zbędne frakcje takie jak np: folia, karton, tworzywa są przez nas oddzielane od papieru w trakcie procesu niszczenia. Dla Państwa wygody jednak nie wymagamy żadnego przygotowania i odbierzemy dokumentację zmieszaną.

Rzetelność nakazuje nam jednak zwrócić uwagę na prosty przelicznik:
1 kontener 240l to około 35 segregatorów lub aż 70 ich zawartości. Czyli im mniej dodatków (segregatorów, pudełek, folii...) tym taniej.

Zajmujemy się bezpiecznym niszczeniem danych.
Jeśli trafili Państwo do nas z polecenia to wiedzą, że stosowane przez nas zabezpieczenia są niezbędne by mieć pewność rzetelnego wykonania usługi.
Jeśli jednak uważają Państwo, że którykolwiek ze stosowanych przez nas środków zabezpieczenia jest zbędny to prawdopodobnie posiadają Państwo makulaturę, której nie trzeba niszczyć, a którą chętnie odbierzemy za darmo.

Szanowny kliencie miej pewność, że usługa za którą płacisz została faktycznie wykonana tym bardziej, że powierzasz dane wrażliwe, które powinny być chronione.

Kontakt

Kontakt


Jeśli masz jakieś pytania dotyczące niszczenia dokumentów lub naszych usług, jesteśmy do twojej dyspozycji.

ul. Sokołowska 9 lokal U25 01-142 Warszawa

22 862 19 85

essi@essi.pl


ul. 28 Czerwca 1956r 223/229 61-485 Poznań

61 841 15 45

poznan@essi.pl

Follow Us: